Lirene BRONZE COLLECTION - brązująca mgiełka olejkowa duo-formuła z bursztynem, poj. 195 ml

5900717812604 06/22

Nowość

Lirene

Samoopalająca mgiełka do ciała w luksusowy sposób pielęgnuje oraz pozwala stopniowo uzyskać złocisty odcień skóry. Dzięki dwufazowej formule mgiełki, produkt równomiernie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, pozostawiając subtelny i piękny zapach na skórze.

$13.99

Lirene BRONZE COLLECTION - brązująca mgiełka olejkowa duo-formuła z bursztynem, poj. 195 ml

EFEKT STOPNIOWEJ i NATURALNIE WYGLĄDAJĄCEJ OPALENIZNY, NAWILŻONA i MIĘKKA W DOTYKU SKÓRA.

Samoopalająca mgiełka do ciała to innowacyjny produkt, który w luksusowy sposób pielęgnuje oraz pozwala stopniowo uzyskać złocisty odcień skóry. Dzięki dwufazowej formule mgiełki, produkt równomiernie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, pozostawiając subtelny i piękny zapach na skórze. Zapewnia efekt idealnie opalonej skóry, bez smug i przebarwień już po kilku godzinach.

Intensywność opalenizny zależy od ilości użyć. Olej z karotki i ekstrakt z bursztynu stymulują skórę do odnowy, regenerują i przywracają jej blask, a nawilżający AquaCell zapewnia jej miękkość.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć energicznie butelkę w celu dokładnego połączenia faz. Nanieść równomiernie na umytą i osuszoną skórę ciała i dokładnie rozsmarować. Po aplikacji umyć ręce. Pierwsze efekty działania produktu widoczne po kilku godzinach. Stosować 1-2 razy w tygodniu (lub częściej) w zależności od pożądanej intensywności opalenizny. Nie brudzi ubrań.


Kliknij tutaj, aby dodać opinię


Najlepszy samoopalacz!
Sabina P. na 2021-05-11

Zdecydowanie najlepszy samoopalacz jaki kiedykolwiek używlaam. Nie jest pomarańczowy, nie zostawia zacieków i bardzo szybko się wchłania. Polecam!

numer jeden
Roza j. na 2019-09-09

Mój ulubiony samoopalacz. Nie nadaje pomarańczowego koloru i nie robi zacieków. Polecam bardzo

Podobne produkty

Na górę