Kolagenowa Pielęgnacja - krem nawilżający, poj. 50 ml.

5901045053653 04/22

Nowość

Soraya

Pielęgnacyjny krem nawilżający z witaminami A, C, E na dzień i na noc.

Krem delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę, zapewniając odpowiednie nawilżenie oraz wyraźną poprawę elastyczności i gładkości skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Polecany jest dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej, także o zwiększonej wrażliwości.

Doskonale się wchłania i jest idealny pod makijaż.


$6.09

Kolagenowa pielęgnacja - pielęgnacyjny krem nawilżający, poj. 50 ml.

Dla cery normalnej, mieszanej i tłustej.

Pielęgnacyjny krem nawilżający z witaminami A, C, E na dzień i na noc Krem delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę, zapewniając odpowiednie nawilżenie oraz wyraźną poprawę elastyczności i gładkości skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Polecany jest dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej, także o zwiększonej wrażliwości.

Doskonale się wchłania i jest idealny pod makijaż.

ZDANIEM EKSPERTA

Anna Laskowska, kosmetolog: Linia Kolagen + Elastyna to kosmetyki z 30-letnią tradycją, cieszące się ogromnym zaufaniem kobiet. Ich formuły oparte są na dwóch hitach światowej kosmetologii – kolagenie i elastynie pochodzenia morskiego, które są analogami naturalnych protein skóry.To sprawdzone i skuteczne składniki aktywne, popularne także w kosmetyce profesjonalnej.

Formuły linii Kolagen + Elastyna zapewniają idealną pielęgnację skóry dojrzałej, przez całą dobę.

Potwierdzone rezultaty stosowania:

- Poprawa nawilżenia skóry

- Wzrost gładkości i elastyczności

- Wygładzenie drobnych zmarszczek

- Intensywna, całodniowa pielęgnacja skóry

- Poprawa wyglądu skóry

SKUTECZNA FORMUŁA:

Kolagen i Elastyna pochodzenia morskiego – odpowiedniki naturalnych protein skóry, wspomagają utrzymanie naturalnej elastyczności i jędrności skóry.

Czysta witamina E - zwana witaminą młodości, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska i wolnymi rodnikami, opóźniając procesy starzenia. Poprawia barierę lipidową naskórka, dzięki czemu skóra staje się lepiej nawilżona, bardziej elastyczna i gładka.

Aktywna witamina A - zwana witaminą wzrostu, przyspiesza regenerację komórek i sprzyja odnowie. Reguluje procesy złuszczania się naskórka, wygładza i rozjaśnia cerę. Wzmacnia sieć włókien podporowych skóry, dzięki czemu poprawia jej jędrność i elastyczność.

Stymulująca witamina C - silny antyutleniacz, który zwalcza wolne rodniki powodujące starzenie się skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega pojawianiu się zmarszczek.

Kolagenowa pielęgnacja

Kosmetyki z kolagenem Soraya od 30 lat dbają o młody, atrakcyjny wygląd i komfortową pielęgnację skóry kobiet. To kosmetyki polecane dla skóry dojrzałej, która potrzebuje ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek.

Formuły produktów oparte zostały na hitach światowej kosmetologii, czyli składnikach aktywnych znanych ze skuteczności i doskonałego działania na skórę.

Podobne produkty

Na górę