Perfecta Azjatica White - lekki krem na dzień i na noc, Odmłodzenie Silne nawilżenie, poj. 50 ml

5900525052766 05/22

Nowość

Perfecta

Lekki krem o jedwabistej konsystencji stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i wygładzenia. Polecany do pielęgnacji skóry wymagającej odmłodzenia i silnego nawilżenia. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.


$15.99

Perfecta Azjatica White - lekki krem na dzień i na noc, Odmłodzenie Silne nawilżenie, poj. 50 ml

Przeznaczenie: na dzień i na noc

Typ skóry: cera sucha

Wiek: bez względu na wiek

LEKKI KREM NA DZIEŃ i NA NOC Odmłodzenie Silne nawilżenie

Lekki krem o jedwabistej konsystencji stworzony w oparciu o azjatycki rytuał młodości. Daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i wygładzenia. Polecany do pielęgnacji skóry wymagającej odmłodzenia i silnego nawilżenia. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.

YUZU EXTRACT bogaty w ceramidy extrakt z popularnego azjatyckiego cytrusa, nawilża, zmniejszając przeznaskórkową utratę wody TEWL oraz wzmacnia działanie barierowe i ochronne skóry. Regeneruje, odbudowuje i wygładza nierówności na jej powierzchni.

MULTIHIALURON drobno- i wielko- cząsteczkowy kwas hialuronowy, silnie nawilża dając szybki i długotrwały efekt nawilżenia, dodatkowo kontroluje równo- wagę wodną w komórkach poprzez przyciąganie i utrzymanie cząsteczek wody w skórze. Działa przeciwzmarszczkowo.

ANTIPOLLUTION AGENT otrzymywany w procesie fermentacji roślinnej polisacharyd, tworzy na powierzchni skóry ochronny film – efekt „drugiej skóry” – ochraniając ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami, jak drobne pyły zawieszone PM2,5 wchodzące w skład smogu.

O serii:

Nowatorska linia kosmetyków oparta na azjatyckim podejściu do sztuki pielęgnacji. Bazuje na udowodnionym działaniu składników aktywnych pochodzących z Azji. Perfecta AZJAtica to nowoczesne, lekkie konsystencje kosmetyków, które stosowane warstwowo, jeden na drugi, tworzą kompletny azjatycki rytuał młodości. Linia AZJAtica to silne, długotrwałe nawilżenie skóry gwarantujące zachowanie młodego wyglądu

AZJATYCKI RYTUAŁ MŁODOŚCI

Azjatycki rytuał młodości to wieloetapowy program pielęgnacyjny, którego konsekwentne stosowanie znacząco poprawia stan skóry i gwarantuje młody wygląd. Pełny rytuał to słynne 10 kroków, które można wykonać jedynie w 10 minut. Szczególnie w dzisiejszym, zabieganym świecie to czas bardzo potrzebny kobietom, tylko dla nich. Jednak nie wszystkie 10 kroków trzeba wykonywać codziennie, są etapy które wykonuje się co kilka dni np.: peeling czy maseczkę. Przede wszystkim trzeba eksperymentować i wsłuchać się w potrzeby swojej skóry, tak aby zaadaptować rytuał jak najlepiej dla siebie.

Jednym z głównych założeń azjatyckiej pielęgnacji jest stosowanie kosmetyków warstwowo, jeden na drugi. W związku z tym mają one lekkie, szybko wchłaniające się konsystencje. Podstawą, a wręcz oczywistą cechą kosmetyków, jest głębokie nawilżenie, dlatego niemal każdy kosmetyk stosowany podczas rytuału ma właściwości silnie nawilżające.

Drugą najważniejszą cechą produktów jest ochrona przed niekorzystnym i groźnym dla skóry działaniem czynników zewnętrznych i zanieczyszczeniami takimi jak smog. Drobne pyły zawieszone PM2,5 wchodzące w skład smogu powodują przedwczesne starzenie się skóry. Polisacharyd otrzymany w procesie fermentacji roślinnej zawarty w linii AZJAtica tworzy na skórze ochronny film dając efekt „drugiej skóry” zabezpieczając ją przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiskowych.

Krok 1

SILNE NAWILŻENIE i DETOX Lotion-Primer na dzień i na noc.

Krok 2

SILNE NAWILŻENIE i WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK Esencja na dzień i na noc – silne nawilżenie i wypełnienie zmarszczek.

Krok 3

SILNE NAWILŻENIE ORAZ REDUKCJA CIENI i WORKÓW POD OCZAMI Krem pod oczy i na powieki na dzień i na noc.

Krok 4

SILNE NAWILŻENIE, ODMŁODZENIE i REGENERACJA Lekki Krem silne nawilżenie i odmłodzenie lub Krem-Olejek silne nawilżenie i regeneracja

Podobne produkty

Na górę