Rexona Stress Control - antyperspirant w aerozolu dla kobiet, poj. 150 ml

8710908050558

Nowość

Rexona

Natychmiastowa ochrona w formie aerozolu, łagodna kompozycja zapachu z białych kwiatów z nutą piżma, oraz technologia Motionsense™.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej. 


$6.99

Rexona Stress Control - antyperspirant w aerozolu dla kobiet, poj. 150 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM!

Natychmiastowa ochrona w formie aerozolu, łagodna kompozycja zapachu z białych kwiatów z nutą piżma, oraz technologia Motionsense™.

Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.

Składniki:

Butane, Isobutane, Propane, Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-14 Butyl Ether, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Gelatin Crosspolymer, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Starch Octenylsuccinate, Maltodextrin, Hydrolysed Corn Starch, Silica, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego. 

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia. 


Kliknij tutaj, aby dodać opinię


Piękny zapach!
Joanna D. na 2021-01-11

Świeży, delikatny zapach. Spełnia swoje zadanie w 100%!

Podobne produkty

Na górę