FA BRAZILIAN VIBES - Amazonia Spirit, dezodorant do ciała w aerozolu o świeżym, kwiatowym zapachu, poj. 150 ml

4015100217278

Nowość

Fa

Odkryj rajskie oblicze Brazylii z tym odświeżającym dezodorantem. Otul swoje zmysły i pozwól im się zagubić w tajemniczych lasach Amazonii.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej.


$6.99

FA BRAZILIAN VIBES - Amazonia Spirit, dezodorant do ciała w aerozolu o świeżym, kwiatowym zapachu, poj. 150 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM!

Odkryj rajskie oblicze Brazylii z tym odświeżającym dezodorantem. Otul swoje zmysły i pozwól im się zagubić w tajemniczych lasach Amazonii. Dezodorant Fa Amazonia Spirit o świeżym zapachu i z naturalnym w 100% ekstraktem z masła Murumuru.

Aktywny kompleks gwarantuje długotrwałą świeżość i ochronę do 48h. Przeciwdziała powstawaniu śladów na ubraniach. Bez soli aluminium.

Cechy:

◎ świeży kwiatowy zapach i naturalny w 100% ekstrakt z masła Murumuru

◎ 48h ochrony

◎ aktywny kompleks dla uczucia świeżości

◎ bez soli aluminium ◎wegańska formuła

Składniki INCI:

Butane, Alcohol Denat., Propane, Isobutane, Triethyl Citrate, Parfum (Fragrance), Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-3 Caprylate, Butyloctanoic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol.

Sposób użycia:

Trzymając pojemnik pionowo, rozpylaj z odległości 15 cm od skóry.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego.

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia.

Podobne produkty

Na górę