FA Soft & Pure - dezodorant do ciała w aerozolu o zapachu kwiatów lilii, poj. 150 ml

4015100190663

Nowość

Fa

Dezodorant Fa Soft & Pure. Otula ciało delikatnym aromatem, dzięki czemu będziesz mogła czuć się atrakcyjnie każdego dnia.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej.


$6.99

FA Soft & Pure - dezodorant do ciała w aerozolu o zapachu kwiatów lilii, poj. 150 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM!

Długotrwała świeżość oraz uczucie komfortu to dwie cechy, które jest w stanie zapewnić dezodorant Fa Soft & Pure. To kosmetyk, który niweluje przykre zapachy oraz hamuje nadmierne wydzielanie potu. Otula ciało delikatnym aromatem, dzięki czemu będziesz mogła czuć się atrakcyjnie każdego dnia. Jest wygodny w aplikacji, co sprawia, że możesz mieć go pod ręką zawsze, gdy tego potrzebujesz. Z pewnością spełni oczekiwania nawet tej najbardziej wymagającej kobiety.

Cechy:

◎ świeży zapach kwiatów lilii

◎ 0% aluminium

◎ 0% alkoholu

◎ bez pieczenia po goleniu

◎ ochrona 48 h

◎ nie pozostawia plam

Sposób użycia:

Trzymając pojemnik pionowo, rozpylaj z odległości 15 cm od skóry.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego.

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia.

Podobne produkty

Na górę