FA Soft & Control - dezodorant do ciała w aerozolu o świeżym zapachu jaśminu, poj. 150 ml

6281031259313

Nowość

Fa

Dezodorant anti-perspirant w sprayu dla kobiet. Zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem. Jest bardzo delikatny dla skóry, nie zawiera alkoholu. Zapach jaśminu.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej.


$6.99

FA Soft & Control - dezodorant do ciała w aerozolu o świeżym zapachu jaśminu, poj. 150 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM!

Dezodorant anti-perspirant w sprayu dla kobiet. Zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem. Jest bardzo delikatny dla skóry, nie zawiera alkoholu. Zapach jaśminu.

• niezawodna 48h ochrona

• uczucie miękkości skóry

• 0% alkoholu

• działanie przeciw plamom

• przyjazny dla skóry - testowany dermatologicznie

Składniki INCI:

Butane, Propane, Ethylhexyl Palmitate, Aluminum Chlorohydrate, Cyclomethicone, Isobutane, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Parfum, Triethyl Citrate, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Limonene

Sposób użycia:

Rozpyl w odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostaw do wyschnięcia. Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego.

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia.

Podobne produkty

Na górę