Wella Wellaflex Frizz Control - pianka do układania włosów Extra Strong Hold 4/5, poj. 200 ml

8699568518120

Nowość

Wella

Ach te niesforne kosmyki! Walczysz z nimi każdego dnia, a i tak po kilku godzinach robią, co chcą. Zapanuj nad nimi i stwórz idealną fryzurę. Sięgnij po piankę Wella Wellaflex Frizz Control Extra Strong Mousse, która nie tylko zdyscyplinuje kędziorki, ale zadba również o ich kondycję.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej.


$9.49

Wella Wellaflex Frizz Control - pianka do układania włosów Extra Strong Hold 4/5, poj. 200 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM!

Ach te niesforne kosmyki! Walczysz z nimi każdego dnia, a i tak po kilku godzinach robią, co chcą. Zapanuj nad nimi i stwórz idealną fryzurę. Sięgnij po piankę Wella Wellaflex Frizz Control Extra Strong Mousse, która nie tylko zdyscyplinuje kędziorki, ale zadba również o ich kondycję. 

Preparat wykazuje bardzo silne i długotrwałe działanie. Dowolna stylizacja utrzymuje się przez wiele godzin. Jednak możesz ją dowolnie modelować i zmieniać. Specyfik zapewnia naturalnie wyglądający połysk oraz sprężystość i elastyczność włókien. Aplikacja jest bardzo łatwa. Formuła została wzbogacona w filtry przeciwsłoneczne, które niwelują niekorzystny wpływ promieniowania UV. Panthenol i gliceryna dodatkowo nawilżają i chronią przed przesuszeniem. 

Pianka do niesfornych włosów Wella Wellaflex Frizz Control Extra Strong Mousse nie obciąża pasm, nie uszkadza ich struktury i nie zlepia ich. Stanowi idealne narzędzie, dzięki któremu Twój wygląd będzie perfekcyjny. 

Właściwości:

▪️Ochrona keratyny (na powierzchni włosów) - dla niesfornych włosów

▪️Z technologią FlexActive dla 3 oznak naturalnej, elastycznej i długotrwałej fryzury

▪️Naturalny i delikatny dotyk

▪️Długotrwała elastyczność umożliwiająca swobodne poruszanie się włosów

▪️Wygodny w aplikacji i łatwy do rozczesania

▪️Ochrona UV dla pięknego i zdrowego wyglądu

Składniki INCI:

Aqua, Propane, Butane, PVP, VP/VA Copolymer, Isobutane, Chitosan, Phenoxyethanol, Panthenol, Laureth-4, Polyquaternium-16, Propylene Glycol, Quaternium-80, Formic Acid, Disodium EDTA, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Parfum, Betaine, Glycerin, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Citric Acid, Benzyl Salicylate

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Nanieś odpowiednią ilość preparatu na umyte, wilgotne włosy. Wmasuj na całej ich długości. Wysusz suszarką lub pozostaw do wyschnięcia. Wypróbuj również ekstramocny lakier dodający włosom objętości Wella Wellaflex 2-Days-Volume Hairspray.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego.

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia.

Podobne produkty

Na górę