Lirene NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE - witaminowa maska ultra nawilżająca, poj. 8 ml

5900717732117 06/22

Nowość

Lirene

Ultra witaminowa maska nawilżająca zawiera nawilżająco-łagodzący Deep Moisture Complex, który głęboko i długotrwale nawilża skórę, pozostawiając ją jędrną i elastyczną. Rozjaśniające i energetyzujące działanie witaminy C zawartej w ekstrakcie z wiśni z Barbados sprawia, że skóra staje się promienna i pełna naturalnego blasku oraz zabezpieczona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.


$1.99

Lirene NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE - witaminowa maska ultra nawilżająca, poj. 8 ml

Ultra witaminowa maska nawilżająca zawiera nawilżająco-łagodzący Deep Moisture Complex, który głęboko i długotrwale nawilża skórę, pozostawiając ją jędrną i elastyczną. Rozjaśniające i energetyzujące działanie witaminy C zawartej w ekstrakcie z wiśni z Barbados sprawia, że skóra staje się promienna i pełna naturalnego blasku oraz zabezpieczona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i przedwczesnym starzeniem.

Sposób użycia:

Nałożyć maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i pozostawić do wchłonięcia. Po około 10 minutach usunąc nadmiar maseczki płatkiem kosmetycznym. Dla uzyskania najlepszego efektu przed zabiegiem rekomendujemy zastosowanie Micropeelingu wygładzającego lub Peelingu enzymatycznego Lirene.

Testowano dermatologicznie.


Kliknij tutaj, aby dodać opinię


Moja ulubiona maseczka!
Sabina P. na 2021-05-11

Maseczka super nawilża, ładnie pachnie i jest bardzo delikatna. Na drugi dzień po użyciu tej maseczki moja skóra jest zdecydowanie lepsza!

Podobne produkty

Na górę