Eveline Nail Therapy Professional - CALCIUM MILK, odżywka-opatrunek do paznokci z wapniem i proteinami mleka, poj. 12 ml

5901761938340

Nowość

Eveline Cosmetics

Przed Tobą Eveline Nail Calcium Milk. To kompleksowa kuracja dla paznokci, które potrzebują intensywnego nawilżenia i wzmocnienia. 


$5.99

Eveline Nail Therapy Professional - CALCIUM MILK, nawilżająca odżywka-opatrunek do paznokci + baza pod lakier z wapniem i proteinami mleka, poj. 12 ml

Odżywka CALCIUM MILK to kompleksowa kuracja dla paznokci potrzebujących nawilżenia i wzmocnienia. Zawiera unikalny kompleks wzmacniający z wapniem i proteinami mleka, który pomaga nawilżać i odżywiać paznokcie. Zawartość naturalnych olejków, bogatych w kwasy omega i kwasy tłuszczowe, wspomaga zatrzymywanie wilgoci, spowalnia utratę wody i składników odżywczych.

Odżywka do paznokci Calcium Milk to kosmetyk, który dzięki zawartości kompleksu z wapniem oraz proteinami mleka i naturalnych olejków:

◎ wzmacnia paznokcie

◎ nawilża je

◎ odżywia

◎ spowalnia utratę wody i składników odżywczych

◎ wygładza płytkę paznokcia

◎ nadaje im zdrowy wygląd.

Dodatkowe atuty odżywki. Odżywka Eveline Nail Calcium Milk:  

◎ nie zawiera formaldehydu

◎ jest odpowiednim kosmetykiem do stosowania również po manicure hybrydowym i akrylowym.

Sposób użycia:

Jako odżywka – nakładać bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokcia. Codziennie dokładać kolejną warstwę przez 5 dni. Następnie zmyć zmywaczem do paznokci.

Jako baza pod lakier – nakładać 1 warstwę bezpośrednio na oczyszczona płytkę paznokcia, a następnie nałożyć wybrany kolor lakieru do paznokci.

Podobne produkty

Na górę