Herbaciany Ogród - Malina z pigwą, herbatka owocowo-ziołowa, poj. 54 g (20 saszetek x 2,7 g)

5900956006192 05/22

Nowość

Herbapol Lublin

Malina z pigwą to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników.


$3.49

Herbaciany Ogród - Malina z pigwą, herbatka owocowo-ziołowa, poj. 54 g (20 saszetek x 2,7 g)

Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym z pigwą

Malina z pigwą to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury.

Herbatki z linii Herbaciany Ogród to herbatki owocowe o doskonałym smaku. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce poddawane są dokładnej kontroli, a następnie starannie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. To 100% naturalnych składników. Każda herbatka zapakowana jest w przezroczyste saszetki, przez które ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny.

Herbatka owocowa nie zawiera teiny, co sprawia że można ją pić o dowolnej porze dnia. Szeroki wybór wariantów smakowych sprawia, że herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród mogą pić wszyscy członkowie rodziny – również dzieci. Nasze herbatki smakują doskonale zarówno na ciepło, jak i na zimno!

Skład:

owoc maliny (50%), kwiat hibiskusa, owoc pigwy (8%), aromaty naturalne, liść jeżyny. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Sposób przygotowania:

Jedną torebkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.

Podobne produkty

Na górę