RADICAL Suchy szampon do każdego rodzaju włosów, poj. 150 ml.

5900117100134 04/22

Nowość

Farmona

Suchy szampon w aerozolu w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami.

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej. 


$5.99

RADICAL Suchy szampon do każdego rodzaju włosów, poj. 150 ml.

PRODUKT POD CIŚNIENIEM

Działanie:

odświeżające i wzmacniające Suchy szampon w aerozolu w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami.

Skrobia kukurydziana pochłania nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia, pozostawiając włosy świeże i pachnące. Dodatkowo ekstrakt ze skrzypu polnego i aloesu wyraźnie wzmacnia włosy oraz zapobiega ich przetłuszczaniu, przywracając witalność i blask.

Po użyciu szamponu fryzura nabiera objętości i lekkości, włosy są uniesione u nasady oraz bardziej podatne na stylizację.

Składniki aktywne:

Skrobia kukurydziana, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z aloesu.

Sposób użycia:

Na suche, dobrze wyszczotkowane pasma włosów rozpylić niewielką ilość szamponu z odległości ok. 20 cm. Pozostawić na ok. 2 minuty i dokładnie wyczesać włosy. Następnie ułożyć fryzurę. Przed użyciem mocno wstrząsnąć pojemnikiem. Nie rozpylać w kierunku oczu. W razie konieczności można użyć suszarki, by usunąć resztki produktu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego. 

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia. 

Podobne produkty

Na górę