Delecta - Pyszny Budyń, smak malina z mascarpone, masa netto: 46 g

5900983023278 11/19 12/19

Nowość

Delecta

Pyszny budyń o smaku mascarpone z malinami – to szybka przekąska, która zaskoczy Ciebie czystym składem oraz wyjątkowym smakiem. 100% naturalne składniki, naturalne skrobie, sok z buraka nadający wyjątkową barwę deserowi, gładka konsystencja i wyrazisty mleczny smak malinowy z nutą serka mascarpone.

Naturalne skrobie, szlachetne dodatki i naturalne aromaty.


$0.80

Delecta - Pyszny Budyń, smak malina z mascarpone, masa netto: 46 g

Smacznie, zdrowo i z wykorzystaniem naturalnych składników, czyli tak, jak gotowały dla nas mamy i babcie. Dlatego jedną z nowych, ale już cieszących się coraz większą popularnością linii marki jest „Z serca natury”, wyróżniająca producenta na tle konkurencji pod względem uproszczonego składu i zastosowania wyłącznie wysokiej jakości składników.

Pyszny budyń o smaku mascarpone z malinami – to szybka przekąska, która zaskoczy Ciebie czystym składem oraz wyjątkowym smakiem. 100% naturalne składniki, naturalne skrobie, sok z buraka nadający wyjątkową barwę deserowi, gładka konsystencja i wyrazisty mleczny smak malinowy z nutą serka mascarpone – to atuty jakie powinna mieć każda przekąska.

Cztery warianty smakowe, tj. czekoladowe brownie, wanilia, malina z mascarpone i karmel z solą, z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających łasuchów. Postawiliśmy przede wszystkim na czysty skład, wyrazisty i mleczny smak oraz maksymalne zniwelowanie powstawania grudek. Naturalność produktu to przede wszystkim skrobie (ziemniaczane i z tapioki), aromaty i barwniki wykorzystujące niezwykłe właściwości krokosza barwieńskiego, czy soku z buraka. Zdrowsze przekąski nie tylko mogą, ale wręcz powinny być smaczne, dlatego w budyniach znajdziemy prawdziwą belgijską czekoladę, karmel, wanilię oraz ser mascarpone.

Przygotuj dla siebie lub swoich bliskich...ot tak ...prosto z serca.

Sposób przygotowania:

Składniki:

☑️ 175 ml gorącej wody

Sposób przygotowania:

☑️ Do kubka wlej 175 ml (ok ¾ kubka) wrzącej wody.

☑️ Wsypuj powoli zawartość torebki, jednocześnie intensywnie mieszając.

☑️ Mieszaj energicznie do uzyskania gładkiej konsystencji.

Podobne produkty

Na górę