JANTAR - odżywka w piance z węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się, poj. 180 ml

5900117004883

Nowość

Farmona

Odżywka w piance z węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się. Nadaj swoim włosom długotrwałą świeżość i siłę, bez efektu obciążenia!

UWAGA: Przy zakupie tego produktu prosimy zapoznać się z warunkami jego dostawy. Informacja poniżej.


$7.99

JANTAR - odżywka w piance z węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się, poj. 180 ml

UWAGA: PRODUKT POD CIŚNIENIEM

Rodzaj skóry: włosy przetłuszczające się

Działanie: przedłużenie świeżości włosów, regulacja pracy gruczołów łojowych

Odżywka w piance Jantar oparta jest na unikalnej i skutecznej recepturze. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu i detoksykującej mocy węgla aktywnego. Potwierdzone rezultaty: miękkie, świeże, odżywione i mniej podatne na przetłuszczanie się włosy

Składniki aktywne:

bursztyn - pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

węgiel aktywny - przedłuża świeżość włosów, przywracając im lekkość i objętość

witamina B3 - reguluje pracę gruczołów łojowych oraz poprawia kondycję skóry głowy i włosów

INCI:

Aqua (Water), Butane, Propane, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Amber Extract, Charcoal Powder, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Isobutane, VP/VA Copolymer, Lactic Acid, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool.

O serii

Seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, inspirowana bogactwem natury. Opracowana na bazie wyciągu z bursztynu znanego ze swojego wyjątkowego działania. Receptury preparatów z serii Jantar bogate są w składniki aktywne, które odżywiają, wzmacniają i chronią włosy od cebulek aż po same końce.

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć pojemnikiem. Nałożyć na dłoń odpowiednią ilość odżywki i rozprowadzić na umytych, wilgotnych włosach i skórze głowy. Odczekać około 1 minutę i spłukać.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Z uwagi na obowiązujące prawo, produkt ten po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, może być wysłany do Państwa tylko za pośrednictwem transportu naziemnego, który z założenia trwa dłużej.

Procedura ta dotyczyć będzie również wszystkich innych produktów, które znajdą się w tym samym koszyku zakupów wraz z tym artykułem (to samo zamówienie-transport), nawet jeśli ich charakter i skład dopuszcza je do transportu lotniczego.

Prosimy wziąć te informacje pod uwagę w momencie dokonywania zamówienia.


Kliknij tutaj, aby dodać opinię


Super
Izabela M. na 2019-09-03

Bardzo dobry produkt

Podobne produkty

Na górę