Cif - Max Power 3 Action Ocean Wave, mleczko do czyszczenia z wybielaczem, poj. 693 g

8710447416006

Nowość

Unilever

Nowe mleczko Cif z ulepszonej linii produktów premium to sposób na sprzątanie szybsze, dogłębniejsze i bardziej lśniące.

Zapach: Ocean Wave


$9.99

Cif - Max Power 3 Action Ocean Wave, mleczko do czyszczenia z wybielaczem, poj. 693 g

Poznaj nową odsłonę swoich ulubionych produktów Cif. Zwykłe mleczka do czyszczenia to za mało – Cif stworzył nową linię premium – Max Power. Mleczko, wzbogacone dodatkiem wybielacza jest wyjątkowo skuteczne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzi się w utrzymaniu czystości w łazience, kuchni czy toalecie. Potrójna moc działania sprawia, że jest wyjątkowo skuteczne i pozwoli Ci bez trudu pozbyć się nawet uporczywych zanieczyszczeń. Nowa, lepsza formuła mleczka pozwoli na usunięcie zaschniętego tłuszczu, kamienia czy przypalonego jedzenia.

Potrójna siła działania mleczka Cif Max Power to:

- czyszczenie dogłębniej

- szybsze usuwanie zanieczyszczeń

- bardziej lśniące powierzchnie

W porównaniu z klasycznymi mleczkami, bez dodatku wybielacza, produkty Cif Max Power działają dogłębniej, szybciej i pozostawiają czyszczone powierzchnie bardziej lśniące.

Świeży zapach jaki posiada mleczko sprawia, że czyszczone powierzchnie jeszcze dłuższy czas pozostają pachnące i świeże.

Zapach: Ocean Wave

Wysoka skuteczność sprawia, że preparat działa dogłębniej, szybciej i pozostawia czyszczone powierzchnie wyjątkowo lśniące. Produkty z linii premium posiadają wyjątkowe zapachy, które sprawią, że ich użytkowanie będzie przyjemnością – Citrus Harmony, Ocean Wave i Spring Fresh to zapachy, które pozostawią wrażenie świeżości na dłużej. Dopełnieniem całości jest nowoczesne wzornictwo, w które zostały zaopatrzone opakowania

Podobne produkty

Na górę