Clin Windows & Glass - płyn do mycia szyb 2w1, APPLE, poj. 500 ml

9000100866262

Nowość

Henkel

Płyn do mycia powierzchni szklanych. Innowacyjna formuła zapewnia czystość bez smug. Utrudnia zwilżanie szklanych powierzchni i osadzanie się na nich kurzu, sprawiajac, że powierzchnie nie ulegają szybkiemu zabrudzeniu. Do użycia wewnątrz pomieszczeń i poza nimi.


$8.49

Clin Windows & Glass - płyn do mycia szyb 2w1, APPLE, poj. 500 ml

Płyn do mycia powierzchni szklanych. Innowacyjna formuła zapewnia czystość bez smug. Utrudnia zwilżanie szklanych powierzchni i osadzanie się na nich kurzu, sprawiajac, że powierzchnie nie ulegają szybkiemu zabrudzeniu. Do użycia wewnątrz pomieszczeń i poza nimi. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną oraz używać zgodnie z przeznaczeniem.

Składniki:

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób użycia:

Spryskać Clinem mytą powierzchnię i wytrzeć suchą ściereczką. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Stosować ochronę oczu. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Produkt biobójczy – należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Podobne produkty

Na górę