Lenor Scent Inspired by Nature - Silk Tree Blossom, płyn do płukania tkanin, 25 prań, poj. 750 ml

8001090504876

Nowość

Lenor

Ciesz się beztroskim i niewinnym poczuciem bliskości z naturą dzięki nowemu płynowi Lenor Silk Tree Blossom, który zamieni Twój dzień w kwiatowy taniec. Inspirowany zapachami natury i nutami drzewnymi Lenor Silk Tree Blossom pozwoli Ci poczuć spokój i wewnętrzną harmonię, które wprowadzą Cię w pogodny nastrój.


$9.99

Lenor Scent Inspired by Nature - Silk Tree Blossom, płyn do płukania tkanin, 25 prań, poj. 750 ml

Długotrwała świeżość inspirowana naturą

Ucieknij przed codzienną rutyną i poczuj przypływ orzeźwienia z nowym płynem Lenor Deep Sea Minerals. Wyraźne nuty wodne otulą Cię świeżością oceanu i złagodzą stres całego dnia. Przypomnij sobie spokojny dzień spędzony nad brzegiem morza i obudź swoje zmysły dzięki orzeźwiającej, długotrwałej świeżości płynu Lenor Deep Sea Minerals z kolekcji Inspirowane Naturą.

• Poczuj, jak ożywczy zapach koi Twoją duszę i umysł

• Ten orzeźwiający aromat złagodzi stres całego dnia i pozwoli zrelaksować zmysły

• Sprawia, że Twoje ubrania uwalniają powiew świeżości przez cały dzień (gdy nosisz je przez 12 godzin)

• Minimalizuje gniecenie się materiału, ułatwia prasowanie, ogranicza czas schnięcia tkanin i sprawia, że mniej się elektryzują

• Nadaje ubraniom miękkość i zapewnia Ci uczucie wygody

Składniki:

5-15% Cationic Surfactants, Benzisothiazolinone, Perfumes, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool

Sposób użycia: 

Informacja na opakowaniu

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Płyn do płukania może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie dawki większej niż zalecana może zwiększyć ten efekt. Nie używać produktu: 1) na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać jej odporność; 2) na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotté. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu, dokładnie przemyć oczy wodą.

Podobne produkty

Na górę