Kruger Magnez Forte - tabletki musujące o smaku cytrynowym, 20 szt.

5906204015497 10/22

Nowość

Krüger

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


$5.99

Kruger Magnez Forte - tabletki musujące o smaku cytrynowym, 20 szt.

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6.

Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zastosowanie:

Uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6.

Zalecane spożycie:

1 tabletkę rozpuścić w 200ml. Zaleca się maksymalnie 1 tabletkę dziennie.

Składniki:

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan magnezu, regulator kwasowości: węglany sodu, substancja słodząca: cyklaminiany, aromaty, substancje słodzące: sacharyny i sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), barwnik: ryboflawiny, substancja słodząca: neohesperydyna DC. 1 tabletka zawiera: witamina B6 1,4mg (100%)*, magnez 300mg (80%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ważne wskazówki:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zawiera substancje słodzące.

Podobne produkty

Na górę