Zioła Mnicha na cukier, poj. 20 saszetek x 2 g

5907658333472 08/22

Nowość

Big - Active

Zioła Mnicha polecane na cukier to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny i łagodny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.


$2.99

Zioła Mnicha na cukier, poj. 20 saszetek x 2 g

Coraz częściej spotykamy się z określeniem, że cukier to „puste kalorie” – co kryje się za tym stwierdzeniem?

Dostępny w sklepach cukier rafinowany to jego mocno przetworzona forma, a tym samym pozbawiona minerałów czy witamin. Innymi słowy cukier spożywczy nie oferuje niczego oprócz energii. Ponadto, do jego strawienia organizm zużywa mikroelementy ze składników wewnątrzustrojowych, co prowadzi do ich niedoborów. Cukier spożywany w nadmiarze może doprowadzić do osłabienia odporności, zakwaszenia organizmu i otyłości, co z kolei zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych oraz cukrzycy.

Dlatego Big-Active przygotował nowe rozwiązanie wspierające trawienie cukrów.

Herbata Zioła Mnicha Na Cukier stanowi mieszankę składników, które skrywa natura.

Wśród nich są:

Morwa biała, której substancje pomagają w hamowaniu aktywności enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów w procesie trawienia;

Cynamon, przyczyniający się do prawidłowego metabolizmu glukozy pod wpływem insuliny. Tym samym ma pozytywny wpływ na utrzymanie optymalnego poziomu cukru we krwi;

Mniszek lekarski, wspierający funkcjonowanie wątroby, przyczynia się do właściwego wydzielania żółci oraz soków trawiennych. Tym samym korzystnie wpływa na cały proces przemiany materii.Uzupełnieniem mieszanki jest egzotyczna i orzeźwiająca trawa cytrynowa.

Podobne produkty

Na górę