Proteinowy krem ujędrniający na dzień 40+, poj. 50 ml.

5900717722217

Nowość

Lirene

Proteinowy krem ujędrniający AGE re•GENeration przeznaczony jest dla kobiet w grupie wiekowej 40+.

Unikalna receptura proteinowego kremu ujędrniającego AGE re•GENeration gwarantuje spektakularne efekty odmłodzenia. 88% kobiet testujących krem potwierdziło niesamowitą poprawę elastyczności i jędrności skóry.


$15.00

Proteinowy krem ujędrniający na dzień 40+, poj. 50 ml.

Proteinowy krem ujędrniający AGE re•GENeration przeznaczony jest dla kobiet w grupie wiekowej 40+.

Unikalna receptura proteinowego kremu ujędrniającego AGE re•GENeration gwarantuje spektakularne efekty odmłodzenia.

88% kobiet testujących krem potwierdziło niesamowitą poprawę elastyczności i jędrności skóry. Peptyd ryżowy ukierunkowuje komórki skóry na naprawę uszkodzeń i regenerację, przez co podnosi poziom sirtuin. W kombinacji z witaminą E, skutecznie opóźniają procesy starzenia. Glicerol oraz kwas hialuronowy to składniki poprawiające gospodarkę wodną naskórka.

Regularne stosowanie kremu wyraźnie redukuje zmarszczki, a skóra natychmiast staje się bardziej elastyczna.

ODNOWA KOMÓRKOWA. Peptyd ryżowy stymuluje podniesienie poziomu sirtuin, zwanych „proteinami młodości”, ukierunkowując komórki skóry na naprawę uszkodzeń i regenerację. W połączeniu z witaminą E, będącą silnym inhibitorem wolnych rodników, skutecznie opóźniają procesy starzenia.

REDUKCJA ZMARSZCZEK. Innowacyjny, opatentowany tripeptyd, o unikalnej sekwencji aminokwasów, stymuluje syntezę kolagenu, zapewniając intensywne wygładzenie oraz poprawę jędrności i sprężystości skóry.

NATYCHMIASTOWA ELASTYCZNOŚĆ. Glicerol oraz kwas hialuronowy to składniki poprawiające gospodarkę wodną naskórka i skóry właściwej. Po zastosowaniu kremu skóra staje się wyraźnie nawilżona, gładka i elastyczna.

Stosowanie:

Krem nałożyć rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować. Idealny pod makijaż.

Polecamy jednoczesne stosowanie z Peptydowym kremem uelastyczniającym na noc 40+ oraz Multi-peptydową terapią pod oczy i na powieki z linii AGE re•GENeration

Podobne produkty

Na górę