Cif - Power & Shine Przeciw Tłuszczowi, spray do czyszczenia, poj. 750 ml

8712561142342

Nowość

Unilever

Spray do czyszczenia osadów z tłuszczu w kuchniach. Usuwa do 100% osadów i pozostawia połysk bez smug.


$10.99

Cif - Power & Shine Przeciw Tłuszczowi, spray do czyszczenia, poj. 750 ml

Cif Power & Shine spray Przeciw Tłuszczowi – dogłębne czyszczenie, połysk bez smug. Za pierwszym razem, za każdym razem. Jego silne, głęboko czyszczące cząsteczki natychmiast odrywają nawet najbardziej oporny tłusty brud w kuchni. Ciesz się błyszczącymi i pięknymi powierzchniami bez żadnych smug! Przetestowany dermatologicznie.

O MARCE

Cif jest jedną z najbardziej znanych marek środków czyszczących w Polsce. Po raz pierwszy pojawił się w 1992 roku w postaci mleczka Cif. Produkt ten zbudował kategorię mleczek na polskim rynku. Obecnie produkty marki Cif występują również w kategoriach sprayów i płynów do podłóg.

Cif jest postrzegany jako marka bardzo efektywna w czyszczeniu, godna zaufania. Produkty Cif czyszczą skutecznie i są łagodne dla czyszczonych powierzchni. Dodatkowo pozwalają one lepiej i łatwiej troszczyć się o wszelkie powierzchnie w domu i dłużej cieszyć się pięknem mieszkania.

Z produktami Cif łatwo osiągnąć piękne efekty sprzątania. Dzięki nim twój dom będzie ładny i zadbany, w tym domu po prostu będzie chciało się być. A to wszystko przy minimum wysiłku.

SKŁADNIKI

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% kompozycja zapachowa, Limonene, Geraniol, Benzisothiazolinone

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Cif Power & Shine spray Przeciw Tłuszczowi

Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera 1,2-benzoizotiazolin-3-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

W przypadku dostania się na skórę: Umyć dużą ilością wody.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Unikać wdychania rozpylonej cieczy.

Ostrzeżenia: Unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi. Dokładnie spłukać po użyciu na powierzchniach plastikowych i aluminiowych. Nie stosować na powierzchniach urządzeń, gdzie występują oznaczenia i symbole. Przed użyciem na nowych i nietypowych powierzchniach sprawdzić najpierw na mało widocznym miejscu.

SPOSÓB UŻYCIA

By usunąć do 100% tłustych zabrudzeń oraz uzyskać połysk bez smug, spryskaj powierzchnię, pozostaw na kilka sekund i wytrzyj mokrą ściereczką. Na trudnych zabrudzeniach pozostaw na kilka minut przed wytarciem.

Podobne produkty

Na górę